Autoryzowany przedstawiciel:
Autoryzowany przedstawiciel:
Autoryzowany przedstawiciel:
Jesteś tu: ikona Strona główna ikona Kosy spalinowe
Sprzedaż
ratalna
Możliwości zakupu na raty, bez zaświadczenia w kilka minut !
ikona

Kosy spalinowe

Trwałe i niezawodne kosy spalinowe Husqvarna

Kosy spalinoweKażdy posiadacz ogrodu pragnie, by był on piękny – to właśnie tu chcemy wypoczywać po dniu pracy. Nasz ogród to w pewnym sensie odzwierciedlenie nas samych, naszych preferencji, upodobań, naszego gustu. Zadbany dom świetnie prezentuje się, jeśli wokół rozciąga się urokliwy ogród. W okresie intensywnej wegetacji pojawiają się niestety niepożądane w ogrodzie rośliny. I tu nierzadko mamy kłopot: nie posiadając odpowiedniego sprzętu, w miejscach, gdzie kosiarka sobie nie poradzi, ogród zarasta i odrzuca nieciekawym wyglądem. Pielęgnacja ogrodu jest wymagającym zajęciem, któremu trzeba poświęcać się regularnie, ale efekty tej pracy rekompensują trudy. Warto jednak skierować swoje zainteresowanie na urządzenia, które ją ułatwią i skrócą czas dotychczas potrzebny do jej wykonania.
Takim urządzeniem z pewnością jest kosa spalinowa idealna na duże i nierówne tereny zielone, gęsto porośnięte niechcianą roślinnością. Szczególnie polecamy kosy spalinowe Husqvarna szwedzkiego producenta z ponad 200-letnim doświadczeniem, który wiedzie prym na rynku oferującym urządzenia przeznaczone do pielęgnacji ogrodu, zieleni. Koleje dziejów zmieniały profil działalności firmy, ale pozyskana na przełomie dziesiątek lat wiedza zaowocowała najwyższą jakością produktów dedykowanych osobom zajmującym się ogrodami i sprzedawanych praktycznie do wszystkich krajów świata. Kosy spalinowe Husqvarna to nasza odpowiedź na intensywne zarastanie ogrodu. Każdy, kto zajmuje się ogrodem, z pewnością doceni funkcjonalność kosy Husqvarna.

Pielęgnacja ogrodu z wykaszarkami Husqvarna

Koszenie traw, chwastów, niskich zarośli oraz niedużych krzewów to podstawowe zadanie wykaszarek spalinowych Husqvarna. Niezwykle trwałe, niezawodne i bardzo wydajne wykaszarki Husqvarna nie tylko skrócą czas pracy. Trzeba bowiem podkreślić, że wykaszarki Husqvarna również pozwalają na zdecydowanie mniejszy wysiłek w porównaniu do tradycyjnych metod. Ich wielkość jest w dużej mierze uzależniona od pracy, do której mają być przeznaczone, rynek obfituje bowiem w rozmaite wersje kos spalinowych Husqvarna. Podstawowe modele wykaszarek Husqvarna posiadają wytrzymały, metalowy wałek napędowy oraz łatwy rozruch dzięki nowatorskiej funkcji Smart Start. Z kolei nieco bardziej zaawansowane wykaszarki spalinowe Husqvarna są dostarczane w komplecie z głowicą żyłkową, nożem do trawy i tarczą tnącą. Dzięki temu wykaszarki Husqvarna doskonale sprawdzają się w zadaniach bardziej wszechstronnych i trudniejszych. W tym przypadku niektóre kosy spalinowe Husqvarna łączą w sobie funkcje wykaszarki i wycinarki. Kosa Husqvarna jest w pełni bezpieczna w trakcie użytkowania. Ponadto wykaszarki spalinowe Husqvarna są przyjazne dla środowiska naturalnego. Kosa Husqvarna zapewnia komfort i wygodę użytkowania.

Funkcje i możliwości kos spalinowych Husqvarna

Kosa Husqvarna ma szerokie zastosowania. Wykaszarkom Husqvarna przypisuje się funkcjonalność. Urządzenia takie jak wykaszarki Husqvarna świetnie nadają się przede wszystkim do wykonywania prac wokół domu. Jednak kosy spalinowe Husqvarna sprawdzą się również do nieco bardziej wymagających zadań, np. w lesie i przy wykaszaniu zarośniętych brzegów rowów melioracyjnych czy rzeczek. Większość modeli kos spalinowych Husqvarna poradzi sobie na terenach nierównych i gęsto porośniętych roślinnością. Kosy spalinowe Husqvarna umożliwiają nie tylko koszenie trawy. Wykaszarkom spalinowym Husqvarna nie można odmówić tego, że sprawdzają się przy ścinaniu zarośli czy przycinaniu niskich krzewów.

Zróżnicowanie wykaszarek Husqvarna

Biorąc pod uwagę te aspekty, można rozróżnić kilka typów wykaszarek spalinowych Husqvarna. Dostępne są kosy Husqvarna:

  • do prac przydomowych,

  • profesjonalne,

  • profesjonalne – mocne,

  • wielofunkcyjne.

Dzięki tej różnorodności wykaszarek spalinowych Husqvarna, każdy klient może nabyć taką kosę Husqvarna, która wpisze się w jego oczekiwania, wymagania oraz potrzeby. Każda kosa spalinowa Husqvarna została zaprojektowana w ten sposób, aby zapewniać duży wybór osprzętu i narzędzi tnących. W związku z tym wykaszarki spalinowe Husqvarna stają się znacznie bardziej uniwersalne. Wszystkie modele wykaszarek spalinowych marki Husqvarna są wyjątkowo lekkie. Wypada dodać, że wykaszarki spalinowe Husqvarna są też wytrzymałe i dobrze wyważone. Co więcej wykaszarki spalinowe Husqvarna doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie sposób użyć tradycyjnych kosiarek. Kosom spalinowym Husqvarna nie można odmówić ergonomiczności.

W naszej ofercie każdy ogrodnik i profesjonalista znajdzie dla siebie, do określonej pracy, odpowiedni model kosy spalinowej Husqvarna:

 

Model kosy spalinowej

Moc silnika w KW

Prędkość przy max. mocy       obr/min

Pojemność zbiornika paliwa w litrach

Zużycie paliwa  w g/kWh

Do prac przydomowych

X

X

X

X

125R

0,85

8000

0,34

495

128R

0,8

8000

0,4

507

135R

1,4

8400

0,6

435

Profesjonalne

X

X

X

X

525RX

1

8500

0,51

520

535RX

1,6

8400

0,6

475

535RXT

1,6

8400

0,6

475

545RX

2,1

9000

0,9

450

555RXT

2,8

9000

1,1

480

 Profesjonalne – mocne

X

X

X

X

336FR

1,4

8400

0,6

435

345FR

2,1

9000

0,9

450

Wielofunkcyjne

X

X

X

X

536 LiRX

 

 

 

 

Kontakt z nami

tel.: 504 227 204
sklep@agrotech-poznan.pl

Sklep internetowy

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego...
ikona
AgroTech Poznań Autoryzowany Dealer Husqvarna
Realizacja: Dpl Agency - Strony Internetowe Poznań


ikona Polityka Prywatności Cookie ikona Agrotech na G+

Agrotech
ul. Obornicka 229 60-650 Poznań
tel. 61 810 46 35 e-mali: sklep@agrotech-poznan.pl